Loading map...

Posesja z akwenem wodnym

Pasieki,
695 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 10 Pokoje
  • 3 Łazienki
  • 280 m²
  • 2,482 PLN z m²

Opis

Na sprzedaż dom trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 m2 w miejscowości Pasieki, w odległości ok. 10 km od Elbląga.

Na parterze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz duży salon z dwuskrzydłowymi drzwiami, przez które wyjdziemy bezpośrednio na ogród.

Na pierwszym piętrze do dyspozycji mamy kuchnię, salon, łazienkę oraz dwie sypialnie, w tym jedna z tarasem.

Na drugim piętrze znajdziemy kuchnię, łazienkę, salon oraz trzy sypialnie, z czego dwie posiada indywidualny balkon. Do budynku przynależy strych, który można zaadoptować według uznania.

Dom w pełni oddany do użytku w 2009 roku. Budynek posiada dwa odrębne wejścia. Cała nieruchomość ogrzewana piecem na ekogroszek. Działka wokół domu do wydzielenia według potrzeb nabywcy (4000 – 5000 m2). Przed domem znajduje się zarybiony i napowietrzony kanał, przez który przepływa strumień z ujściem w pobliskiej rzece. Powyższy kanał o wymiarach 150 na 10 metrów. Cały teren posiada wydane warunki zabudowy siedliskowej – dom z budynkami gospodarczymi. Do posesji doprowadzona droga asfaltowa. Przy budynku duży blaszany garaż na większą ilość aut. Możliwość wykupienia całej działki o łącznej powierzchni 2,2 hektara. Obiekt posiada duże możliwości adaptacyjne (agroturystyka, hotel).

W niedalekiej odległości szlaki turystyczne, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, Rezerwat przyrody Jezioro Drużno. Jest to świetna lokalizacja dla osób, które cenią sobie cisze, spokój oraz lubią bezpośredni kontakt z naturą.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Udogodnienia

Taras
Balkon