Loading map...

Przepiękny dom wolnostojący

Karczowiska Górne,
1 550 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 6 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 174 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Karczowiska Górne o powierzchni ok. 174 m2. Nieruchomość położona na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 2175 m2. Przy domu znajduje się garaż o powierzchni 27 m2, zadaszona drewutnia, wiata ogrodowa, miejsce na ognisko oraz liczne drzewka i krzewy. Parter domu składa się z przestronnej kuchni, salonu z kominkiem z wyjściem na taras, dwóch pokoi, łazienki, kotłowni oraz holu. Z salonu prowadzą schody na piętro pierwsze, które składa się z przestronnego holu, garderoby, łazienki oraz trzech sypialni, z czego jedna posiada indywidualną garderobę. Cały dom wykończony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Układ pomieszczeń oraz jakość użytych materiałów z pewnością zaspokoi wymagania każdego klienta. W domu zastosowano ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominkowe z rozprowadzeniem oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Miejscowość oddalona kilka kilometrów od Elbląga. Łatwy i szybki dojazd do miasta oraz połączenie z drogą S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1%.

Udogodnienia

Taras