Loading map...

Przestronne mieszkanie czteropokojowe

ul. Obrońców Pokoju, Elbląg,
499 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 4 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 84,5 m²
  • 5,905 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy ulicy Obrońców Pokoju o powierzchni 84,5 m2 (po podłodze ok. 105 m2). Nieruchomość położona na drugim, ostatnim pietrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu, dużej otwartej kuchni trzech sypialni, dwóch łazienek oraz przedpokoju. Nieruchomość posiada trzy formy ogrzewania, piecyk gazowy, kominek oraz klimatyzację. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od północy oraz południa. Do nieruchomość przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 10 m2, drewutnia przed budynkiem o powierzchni 10 m2 oraz poddasze do własnej adaptacji. Miesięczne opłaty do wspólnoty w kwocie 700 zł przy dwóch osobach. Jest to idealne mieszkanie dla dużej rodziny. W okolicy znajduje się przystanek tramwajowy, szkoła, przedszkole, kościół, sklepy oraz park.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień