Ładowanie mapy ...

Restauracja Propaganda !!!

ul. Studzienna, Elbląg,
2 500 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 116 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się !!!

Na sprzedaż restauracja „Propaganda” zlokalizowana w sercu elbląskiej starówki przy skrzyżowaniu ulic Stary Rynek oraz Studziennej. Lokal o powierzchni 116 m2 położony w przyziemiu kamienicy z nowszych zasobów. Przed budynkiem znajduje się taras dla partyjnych towarzyszy restauracji. Lokal składa się z sali konsumpcyjnej KC PZPR, kuchni, pomieszczenia biurowego Sekretarza Naczelnego, magazynów, toalety oraz pomieszczenia socjalnego. Wnętrze nawiązujące do epoki zza „żelaznej kurtyny” z licznymi rekwizytami z tamtych czasów. Restauracja prosperuje od wielu lat oraz jest znaną marką na elbląskim rynku. Lokal sprzedawany z całym asortymentem oraz wyposażeniem prywaciarza. Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego! Jest to gotowy biznes z rozwiniętą bazą członów z legitymacją partyjną, własną stroną internetową oraz licznymi opiniami od Bieruta, Gomułki czy Gierka. W niedalekiej okolicy znajdziemy bulwar Zygmunta Augusta wzdłuż rzeki Elbląg, przystań żeglugi, Katedra Św. Mikołaja, muzeum, Galeria EL, inne obiekty zabytkowe oraz liczne kawiarnie i restauracje.

Zapraszamy sojuszników do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Taras