Loading map...

Trzy działki nad jeziorem

Szymonowo,
320 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 3212 m²
  • 99 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż trzy działki nad jeziorem Ruda Woda w miejscowości Szymonowo gmina Małdyty (7/18, 7/19, 7/30). Nieruchomość o łącznej powierzchni 3212 m2. Działki przeznaczone pod zabudowę rekreacji indywidualnej. Woda oraz przyłącze energetyczne w drodze przy granicy działek. W miejscowości znajduje się gminna plaża oraz pomost. Możliwość sprzedaży pojedynczych działek w cenie 120 000 PLN. W okolicy znajdują się inne działki, domki letniskowe oraz lasy. Miejscowość oddalona od Elbląga 50 km i ok. 100 km od Gdańska.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5 % brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień