Ładowanie mapy ...

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

ul. Dębowa, Elbląg,
259 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 63,6 m²
  • 4,072 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do sprzedania posiadamy mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Dębowej o powierzchni 63,6 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, garderoby, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia typu spiżarnia. Do nieruchomości przynależy przydomowy ogródek, komórka lokatorka o powierzchni 5,8 m2 oraz pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od wschodu oraz zachodu. Ogrzewanie zasilane z własnego pieca C.O. W klatce znajdują się tylko dwa mieszkania. Miesięczne opłaty do wspólnoty w kwocie 510 zł. Budynek położony przy mało uczęszczanej ulicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W okolicy znajduje się szkoła, pętla tramwajowa, sklepy oraz łatwe i szybkie połączenie z drogą S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień