Ładowanie mapy ...

Mieszkanie trzypokojowe na Starym Mieście

ul. Wigilijna, Elbląg,
2.000PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 59 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie trzypokojowe w Elblągu na Starym Mieście o powierzchni ok. 59 m2. Nieruchomość położona na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Wigilijnej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z widną kuchnia, dwóch sypialni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Mieszkanie zadbane z witryną okienną od podwórza. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Koszt najmu 2000 zł plus czynsz w kwocie 530 zł przy dwóch osobach oraz opłaty licznikowe według zużycia (prąd, gaz). Wymagana kaucja w kwocie 2000 zł. Możliwość doposażenia mieszkania pod potrzeby przyszłych najemców. W niedalekiej odległości znajdują się liczne restauracje, katedra, muzeum, Galeria EL, kanał elbląski, szkoły, przedszkola oraz dobrze rozwinięta komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie trzypokojowe na Starym Mieście

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie trzypokojowe w Elblągu na Starym Mieście o powierzchni ok. 59 m2. Nieruchomość położona na drugim piętrze w kamienicy

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień