Loading map...

Dom w cenie mieszkania

Nowe Monasterzysko,
289 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 73 m²
  • 3,958 PLN za m²

Opis

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nowe Monasterzysko gmina Młynary. Nieruchomość o powierzchni 73 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Na piętrze znajduje się strych z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Pod budynkiem do dyspozycji pomieszczenie piwniczne o powierzchni 10 m2. Ogrzewanie z własnego pieca C.O. zlokalizowanego w piwnicy. Trzy lata temu budynek przeszedł gruntowny remont. Wykonano izolację fundamentów, wymieniono instalacje elektryczne, wodno – kanalizacyjne, zamontowano nowe grzejniki, bojler, nowe okna, podłogi, ocieplenie budynku oraz poszycie dachu. Przed domem zamontowano nową przydomową oczyszczalnię ścieków. Nieruchomość położony na działce o powierzchni 1100 m2 oraz 1500 m2. Dodatkowo na terenie znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 12 m2. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1800 m2 za kwotę 45 000 PLN.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień