Loading map...

Duży lokal pod działalność

ul. Królewiecka, Elbląg,
620 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 138,3 m²
  • 4,483 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż lokal o przeznaczeniu handlowo – usługowo – biurowym w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 138,3 m2. Nieruchomość położona na parterze w pięknej kamienicy z dużą witryna od ulicy. Lokal składa się z sali sprzedaży, magazynu, pomieszczenia biurowego, toalety, korytarza oraz pomieszczenia sanitarnego. Dodatkowo do nieruchomości przynależy duże pomieszczenie piwniczne o powierzchni 15,5 m2 (piwnica o wysokości ok. 1,8 m dlatego po podłodze posiada powierzchnie ok. 30 m2). Nieruchomość zlokalizowana wzdłuż ulicy, przez którą biegnie linia tramwajowa. W okolicy znajduje się Miasteczko Handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, C.H. Zielone Tarasy, szkoły, oraz stare miasto z licznymi restauracjami, sklepami i klubami.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień