Ładowanie mapy ...

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze

ul. Robotnicza, Elbląg,
1 000 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 42,7 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Robotniczej o powierzchni 42,7 m2. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w odnowionej, dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość bardzo widna, z wystawą okienną od wschodu oraz zachodu. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 1000 zł plus opłaty dla zarządcy w kwocie 550 zł. Dodatkowo opłaty według zużycia za energię elektryczną oraz gaz. Wymagana kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Przed budynkiem znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek autobusowy.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień