Ładowanie mapy ...

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem

ul. Nowowiejska, Elbląg,
1 500 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 37 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia wyremontowane oraz umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Elblągu przy ulicy Nowowiejskiej o powierzchni 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana na dziewiątym piętrze w budynku z windą z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, otwartej kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 1500 zł plus opłaty dla spółdzielni w kwocie 400 zł przy jednej osobie. Dodatkowo opłaty za energię elektryczną według zużycia. Wymagana kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe otwierana na szlaban.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Balkon