Ładowanie mapy ...

Kawalerka z balkonem

ul. Robotnicza, Elbląg,
1 100 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 1 Pokój
  • 1 Łazienka
  • 28 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia kawalerka z balkonem w Elblągu przy ulicy Robotniczej 92 o powierzchni 29 m2. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym budynku od strony zachodniej. Nieruchomość składa się z pokoju z balkonem, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Nieruchomość zarządzana prze S.M. „Sielanka”. Osiedle monitorowane, przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Koszt najmu 1100 zł plus opłaty do Spółdzielni w podstawie 300 zł oraz opłaty za energię elektryczną i gaz według zużycia. Wymagana kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji, w zasięgu wzroku znajduje się lodowisko, basen, C.H. „Zielone Tarasy”, kino, teatr, przedszkole oraz liczne sklepy. Forma najmu okazjonalnego u notariusza ze wskazaniem miejsca wyprowadzki.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Balkon