Loading map...

Lokal na Starówce

ul. Studzienna, Elbląg,
1 700 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 36,35 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia lokal z dużą witryną na elbląskiej starówce przy ulicy Studziennej o powierzchni 36,35 m2. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Lokal składa się z sali sprzedaży oraz pomieszczenia sanitarnego i toalety. Obecnie sala główna jest przedzielona ścianką działową, którą można zdemontować i powrócić do stanu pierwotnego. Nieruchomość z nowszych zasobów w ciągu innych lokali handlowo – usługowych. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 1700 zł plus opłaty do zarządcy ok. 200 zł oraz opłaty za energię elektryczną. Wymagana kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Lokal wolny od zaraz.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień

Floor Plans