Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze

aleja Tysiąclecia, Elbląg,
255.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 51 m²
  • 5,000 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy alei Tysiąclecia, o powierzchni 50,6 m2. Nieruchomość położona na pożądanym dziś pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki z toaletą, widnej kuchni, przedpokoju oraz dużej loggii, która łączy salon z sypialnią. Mieszkanie zostało wyremontowane, wymienione wszystkie instalacje. Do nieruchomości przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację. Wszystkie media z miasta, czynsz w kwocie 620 zł przy czterech osobach. Mieszkanie dwustronne z wystawą okien północ – zachód. Nieruchomość gotowa do zamieszkania bez nakładów finansowych z pełnym wyposażeniem. W niedalekiej odległości Stare Miasto, Biedronka, szkoła, przedszkole, komunikacja miejska oraz wiele innych sklepów.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy alei Tysiąclecia, o powierzchni 50,6 m2. Nieruchomość położona na pożądanym dziś pierwszym piętrze. Miesz

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Balkon