Loading map...

Mieszkanie dwupokojowe S.M. „Sielanka”

ul. Władysława IV, Elbląg,
205 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 35,66 m²
  • 5,748 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Elblągu przy ulicy Władysława IV, o powierzchni 35,66 m2. Nieruchomość zlokalizowana na czwartym, ostatnim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość do generalnego remontu oraz własnej aranżacji. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Mieszkanie z zasobów S.M. „Sielanka”. Miesięczne opłaty do spółdzielni w kwocie 350 zł w podstawie. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,6 m2. Miejsca parkingowe przed budynkiem tylko dla mieszkańców, otwierane na szlaban. Bardzo dobra lokalizacja, w okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, place zabaw, liczne sklepy, park Dolinka oraz dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Balkon