Loading map...

Mieszkanie dwupokojowe w dobrej cenie

ul. Sadowa, Elbląg,
169 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 4,592 PLN za m²

Opis

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupokojowe do generalnego remontu w Elblągu o powierzchni 36,8 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Sadowej. Mieszkanie słoneczne z witryną okienną od północy oraz południa. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Ogrzewanie piecowe, możliwość podłączenia ogrzewania oraz cieplej wody z piecyka dwufunkcyjnego gazowego. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 5,9 m2. Miesięczne opłaty do wspólnoty w kwocie 210 zł. Idealna oferta mieszkania na start lub pod inwestycję.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5 % brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień