Loading map...

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem

ul. Wybickiego, Elbląg,
280 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 47,7 m²
  • 5,870 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Wybickiego o powierzchni 47,7 m2. Nieruchomość zlokalizowana na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z nową windą oraz nową elewacja i balkonami. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz kuchni z oknem. Nieruchomość bardzo widna z wystawą okienną z dwóch stron budynku. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Opłaty dla zarządcy w kwocie 738 zł przy trzech osobach. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2 m2. Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję. W niedalekiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, park, przystanki komunikacji miejskiej, liczne sklepy oraz C.H. Ogrody.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Balkon