Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem

ul. Freta, Elbląg,
187.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 37,3 m²
  • 5,013 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na parterze z ogródkiem w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Freta o powierzchni 37,3 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z oknem oraz przedpokoju. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną z trzech stron świata (wschód – zachód – północ). Do nieruchomości przynależy przydomowy ogródek oraz dwie komórki lokatorskie przed budynkiem. Niskie koszty utrzymania z czynszem w kwocie 297 zł przy jednej osobie. Ciepła woda oraz ogrzewanie z dwufunkcyjnego piecyka gazowego. Do nieruchomości przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,4 m2. Mieszkanie położone w cichej części miasta, w niedalekiej odległości od starego miasta. Nieruchomość do własnej aranżacji.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień