Ładowanie mapy ...

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem

Piechoty, Elbląg,
239.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 54 m²
  • 4,425 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu, przy ulicy Piechoty, o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Dodatkowo został wykupiony korytarz z oknem o powierzchni 8 m2, który łatwo można połączyć z mieszkaniem, co zwiększyłoby nam powierzchnię mieszkania do 62 m2. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie piwniczne. Nieruchomość z zasobów S.M. „Sielanka, z czynszem w kwocie ok. 640 zł przy czterech osobach. Miejsca parkingowe przed budynkiem dla mieszkańców otwierane na szlaban. Mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, w pobliżu znajduje się Biedronka, duży plac zabaw, urzędy, Park Traugutta, Młodzieżowy Dom Kultury, szkoły, przedszkola, przychodnia, apteki, poczta, szpital oraz kościół. Dodatkowo bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, w tym komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu, przy ulicy Piechoty, o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze w budynku dziesięciop

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Balkon