Loading map...

Nowiutkie mieszkanie z balkonem

ul. Mielczarskiego, Elbląg,
328 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 36,5 m²
  • 8,986 pln ZA m²

Opis

Prezentujemy Państwu mieszkanie na ósmym, ostatnim piętrze w inwestycji El Tower w Elblągu przy ulicy Mielczarskiego. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od strony południowej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie o łącznej powierzchni 36,5 m2. Dodatkowo do nieruchomości przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na poziomie – 1. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne opłaty do wspólnoty w kwocie 360 zł. Mieszkanie wyremontowane, przygotowane do umeblowania oraz wprowadzenia. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła, orlik oraz sklep.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Balkon