Loading map...

Obiekt na działalność w mieście

ul. Pułaskiego, Elbląg,
2 200 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 598 m²
  • 3,678 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Posiadamy na sprzedaż obiekt biurowo – warsztatowo – garażowy w Elblągu przy ulicy Pułaskiego. Nieruchomość zlokalizowana na trzech działkach o łącznej powierzchni 1437 m2. Budynek biurowy dwukondygnacyjny posiada powierzchnię 333 m2. Obiekt posiada ogrzewanie gazowe oraz klimatyzację. Teren wyposażony w instalację alarmową. Parter składa się z sześciu pomieszczeń biurowych, kuchni, dwóch łazienek, kotłowni, pomieszczenia socjalnego oraz korytarzy i klatki schodowej. Piętro składa się z sali konferencyjnej, pomieszczenia biurowego, szatni, kuchni, łazienki z prysznicem, toalet oraz pomieszczenia składowego.

Budynek drugi o powierzchni 135 m2 to pomieszczenia magazynowe i warsztatowe.

Budynek trzeci o powierzchni 130 m2 to pomieszczenia garażowe.

Teren w pełni ogrodzony z miejscami postojowymi. Dogodny dojazd od ulicy Bema oraz od ulicy Puławskiego. Obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, szkołę, przedszkole oraz wiele innych form działalności.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień