Ładowanie mapy ...

Obiekt w Gdańsku

ul. Starodworska,
3 100 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 544,5 m²
  • 5,695 PLN za m²
Arkadiusz Bajor
Arkadiusz Bajor
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy budynek biurowo – magazynowy połączony z częścią mieszkalną. Obiekt położony w Gdańsku przy ulicy Starodworskiej. Powierzchnia całkowita to 544,5 m2 na działce o powierzchni 727 m2. Budynek składa się z piwnicy (pięć magazynów oraz toaleta), parter (pięć pomieszczeń biurowych, łazienka oraz stróżówka), piętro pierwsze (pięć pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne oraz dwie toalety), poddasze (cztery pokoje, łazienka oraz kuchnia). Przed budynkiem znajduje się wybrukowany plac dla klientów, oraz wylot do na ulicę Kartuską. Teren ogrodzony oraz monitorowany. Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części miasta w dzielnicy Siedlce. Podana cena jest ceną netto. 

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień