Loading map...

Piękne tereny pod Elblągiem

Pasieki,
1 100 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 10,2884 m²
  • 10 PLN za m²
Arkadiusz Bajor
Arkadiusz Bajor
Skontaktuj się z agentem

Opis

Posiadamy na sprzedaż trzy działki w miejscowości Pasieki, gmina Elbląg o łącznej powierzchni 10,2884 ha. Nieruchomość składa się z działek o numerach 1/3, 1/4 oraz 3. Działka numer 3 posiada wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona w ciszej i spokojnej okolicy. W pobliżu kilka zabudowań jednorodzinnych oraz liczne tereny zielone i lasy. Możliwość zakupu poszczególnych działek osobno. Nieruchomości z dostępem do drogi dojazdowej. Woda oraz prąd przy drodze. Łatwy i szybki dojazd do trasy S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień