Loading map...

Restauracja „Przy Bramie”

ul. Garbary, Elbląg,
400 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 90,5 m²
  • 4,419 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy restaurację z tradycjami na elbląskiej starówce przy ulicy Garbary. Lokal o powierzchni 90,5 m2 składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, łazienki dla gości, łazienki dla personelu oraz dwóch pomieszczeń magazynowo – kuchennych. Nieruchomość w pełni wyposażona oraz z całym asortymentem. Wnętrze restauracji „Przy Bramie” zachowało swój historyczny charakter za sprawą ceglanych, krzyżowych sklepień. Już na samym wejściu ukazują nam się łuki, dzięki którym poczujemy atmosferę tego miejsca. Jest to gotowy, dobrze prosperujący biznes dla osoby z pasją do gotowania. Lokal wyposażony w klimatyzację. Możliwość dzierżawy za cenę 4500 zł netto. Restauracja położona w sąsiedztwie innych lokali gastronomicznych, hoteli oraz kawiarni. Wokół znajduje się bulwar Zygmunta Augusta wzdłuż rzeki Elbląg, przystań żeglugi, Katedra Św. Mikołaja, muzeum, Galeria EL oraz inne obiekty zabytkowe.

OKAZJA !!!

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień