Loading map...

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem

ul. Mickiewicza, Elbląg,
1 300 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 49 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Elblągu przy ulicy Mickiewicza o powierzchni ok. 49 m2. Nieruchomość położona jest na parterze, w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość bardzo widna z wystawą okienną od północy oraz południa. Wszystkie media dostarczane są z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Koszt najmu 1300 zł plus opłaty czynszowe w kwocie 1000 zł oraz opłaty za energię elektryczną według zużycia. Wymagana jest kaucja w kwocie 2000 zł. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców otwierany na pilota. Forma najmu okazjonalnego.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Balkon