Loading map...

Trzy pokoje z ładnym widokiem

ul. Wybickiego, Elbląg,
365 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 59,6 m²
  • 6,124 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem w Elblągu przy ulicy Wybickiego o powierzchni 59,6 m2. Nieruchomość z ładnym widokiem zlokalizowana na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, osobnej widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Nieruchomość bardzo widna z wystawą okienną od strony północno – wschodniej oraz południowo – zachodniej. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,7 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane między siódmym, a ósmym piętrem. Miesięczne opłaty dla spółdzielni przy podstawie w kwocie 726 zł. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne sklepy.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Balkon