Loading map ...

Przepiękny dom wolnostojący

Upper Karczowiska,
1 550 000 PLN For sale
2) Houses
  • 6 bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 174 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Contact Agent

Description

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Karczowiska Górne o powierzchni ok. 174 m2. Nieruchomość położona na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 2175 m2. Przy domu znajduje się garaż o powierzchni 27 m2, zadaszona drewutnia, wiata ogrodowa, miejsce na ognisko oraz liczne drzewka i krzewy. Parter domu składa się z przestronnej kuchni, salonu z kominkiem z wyjściem na taras, dwóch pokoi, łazienki, kotłowni oraz holu. Z salonu prowadzą schody na piętro pierwsze, które składa się z przestronnego holu, garderoby, łazienki oraz trzech sypialni, z czego jedna posiada indywidualną garderobę. Cały dom wykończony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Układ pomieszczeń oraz jakość użytych materiałów z pewnością zaspokoi wymagania każdego klienta. W domu zastosowano ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominkowe z rozprowadzeniem oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Miejscowość oddalona kilka kilometrów od Elbląga. Łatwy i szybki dojazd do miasta oraz połączenie z drogą S7.

We invite you to watch.

This price offer is for information purposes only and does not constitute an offer within the meaning of Article 66 paragraph 1 of the Civil Code.

The description of the offer was prepared by an agent on the basis of visual inspection and information from the owner, it may be updated and does not constitute a commercial offer within the meaning of Art. 66 et seq. Of the Civil Code.

When purchasing real estate, you should take into account notary costs and a real estate agency fee of 1%.

Amenities

Terrace