Loading map...

Dom z linią brzegową Zalewu Wiślanego

ul. Radości, Suchacz,
1 350 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 4 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 67 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący z linią brzegową nad samym Zalewem Wiślanym w miejscowości Suchacz. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1092 m2. Budynek podpiwniczony z roku 1939 o powierzchni ok. 67 m2. Parter domu składa się z dwóch pokoi, wiatrołapu oraz kuchni. Piętro składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe. Dom do remontu oraz własnej aranżacji. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Wiślanego i jest obecnie jedyną taką nieruchomością dostępną na rynku na całej jej linii brzegowej. Idealne miejsce na prywatną bazę wypadową dla żeglarzy, wędkarzy czy motorowodniaków, również na otwartym morzu dzięki Przekopowi Mierzei Wiślanej. W niedalekiej odległości drogą wodną dostaniemy się do takich miejscowości jak: Krynica Morska, Kąty Rybackie, Piaski, Kadyny, Frombork, czy Tolkmicko. Własna keja nad Zalewem Wiślanym? Niemożliwe może stać się możliwe. To miejsce trzeba zobaczyć na żywo, żeby poczuć ten klimat.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1%.

Udogodnienia

Brak udogodnień