Loading map...

Mieszkanie pod Elblągiem

Bogaczewo,
259 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 72 m²
  • 3,597 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie bezczynszowe w miejscowości Bogaczewo pod Elblągiem o powierzchni 72 m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w kamienicy gdzie znajdują się tylko cztery mieszkania. Lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz dużego balkonu od strony ogrodu. Mieszkanie bardzo widne z wystawa okienną od wschodu, południa oraz zachodu. Do nieruchomości przynależy duża piwnica o powierzchni 13,4 m2. Dodatkowo do dyspozycji budynek gospodarczy, garaż oraz wiata ogrodowa na dzierżawionej działce. Kuchenka gazowa na butlę, woda gminną oraz kanalizacja ze zbiornikiem bezodpływowym. W miejscowości znajduje się przystanek PKP oraz autobusowy. Miejscowość położona zaledwie 10 km od Elbląga oraz 9 km od Pasłęka. Łatwy i dogodny wylot na drogę S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Balkon