Loading map...

Dwa mieszkania

ul. Hetmańska, Elbląg,
449 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 74,8 m²
  • 6,002 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dwa mieszkania zlokalizowane na pasażu handlowym przy ulicy Hetmańskiej w Elblągu o łącznej powierzchni 74,8 m2. Nieruchomości zlokalizowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie pierwsze o powierzchni ok. 37 m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki z wanną, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie drugie składa się z pokoju, łazienki z wanną, kuchni oraz przedpokoju i ma ok. 33 m2. Nieruchomości w pełni wyposażone oraz umeblowane. Mieszkania są wynajmowane i przynoszą stały dochód. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Opłaty do spółdzielni w kwocie 900 zł przy czterech osobach. Możliwość powrotu do stanu pierwotnego i stworzenia jednego dużego mieszkania. Przed budynkiem znajdują się liczne sklepy i lokale handlowe. W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, stare miasto, plac zabaw oraz parki.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień