Loading map...

Gotowe mieszkanie trzypokojowe

ul. Trybunalska, Elbląg,
299 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48,7 m²
  • 6,139 PLN za m²

Opis

Do sprzedania posiadamy gotowe mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Trybunalskiej o powierzchni 48,7 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy. Nieruchomość bardzo widna z wystawą okienną od wschodu oraz zachodu. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne opłaty do wspólnoty w kwocie 710 zł. Do nieruchomość przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,9 m2. Dodatkowo do dyspozycji pomieszczenie strychowe nad mieszkaniem. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców otwierane na szlaban.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień