Ładowanie mapy ...

Posesja w mieście

ul. Okrężna, Elbląg,
2 200 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 398,2 m²
  • 5,524 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posesja w Elblągu przy ulicy Okrężnej. Duży dom oddany do użytku w 2019 roku z niesamowitym potencjałem położony na działce o powierzchni 3670 m2. Budynek mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Cześć parterowa o powierzchni 239,4 m2 składa się z salonu, kuchni, czterech pokoi, łazienki, toalety, garderoby, korytarza, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Przyziemie o powierzchni 158,8 m2 składa się z czterech pomieszczeń biurowych, sanitariatów oraz dwóch sal magazynowych. Możliwość adaptacji dolnej części budynku na cele mieszkaniowe. Teren całej posesji ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi z dwóch stron. Działka posiada liczne nasadzenia krzewów oraz drzew. Dzięki swoje wielkości dzieli się na kilka stref, w tym strefy relaksu oraz rodzinnych spotkań. Idealny dom dla dużej rodziny. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej części miasta w otoczeniu terenów zielonych W niedalekiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, ogródki działkowe, nowo budowany park handlowy oraz szpital.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień