Loading map...

Kamienica z lokalem na elbląskiej starówce

ul. Sukiennicza, Elbląg,
950 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 7 Pokoje
  • 3 Łazienki
  • 248 m²
  • 3,830 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż kamienica na elbląskiej starówce przy ulicy Sukienniczej. Budynek składa się z lokalu dwupoziomowego (parter plus piwnica) o powierzchni ok. 80 m2. Część mieszkalna to trzy piętra oraz poddasze z tarasem, wszystko o łącznej powierzchni 168 m2. Obecnie kamienica ma charakter inwestycyjny i składa się z siedmiu pokoi, wspólnej kuchni, łazienki oraz dwóch toalet. W oryginale część mieszkalna składała się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, dwóch toalet oraz poddasza z tarasem. Możliwość w szybki i łatwy sposób powrotu do stanu pierwotnego lub kontynuowanie obecnej formy najmu. Lokal składa się z kilku pomieszczeń biurowych w części parterowej oraz sali konferencyjnej w części piwnicznej. Wszystkie media dostarczane z miasta, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Kamienica posiada dwa wejścia do lokalu, jedno od strony ulicy oraz drugie od podwórza. Część mieszkalna z wejściem od podwórza. W niedalekiej odległości znajdują się liczne restauracje, Brama Targowa, hotele, Katedra Św. Mikołaja, muzeum, Galeria EL, sklepy oraz duża ilość obiektów zabytkowych.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Taras