Loading map...

Trzy domy z linia brzegową w Kretowinach

Kretowiny,
3 000 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 2659 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż trzy domy całoroczne na działce z bezpośrednim dostępem do jeziora Narie w miejscowości Kretowiny. Wieś położona na półwyspie, na którym znajdziemy liczne ośrodki turystyczne, hotele oraz pola kempingowe. Działka o wielkości 2659 m2 z prywatną linią brzegową o długości ok. 70 m2. Teren ogrodzony, pięknie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów oraz z miejscami parkingowymi na podjeździe. Dom pierwszy wykonany w konstrukcji drewnianej o powierzchni ok. 32 m2 oraz zadaszony taras o powierzchni ok. 20 m2. Dom drugi wykonany metodą murowaną z poddaszem użytkowym. Każda z kondygnacji posiada powierzchnię ok. 38 m2. Dom główny, to budynek murowany o powierzchni ok. 100 m2. Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy z drewutnią. Do dyspozycji prywatny pomost z możliwością cumowania łodzi. Na działce znajduje się przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne oraz energetyczne. Takich terenów już praktycznie nie ma. Niepowtarzalny klimat tego miejsca przyciąga każdego. Nieruchomość wspaniale sprawdzi się pod kątem rekreacyjnym na własne potrzeby oraz zarobkowe o każdej porze roku.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień