Loading map...

Klimatyczna restauracja Duchówka

ul. 3 Maja, Elbląg,
3 190 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 300 m²
  • 10,633 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż kultowa restauracja Duchówka w Elblągu przy ulicy 3 Maja. Lokal o ugruntowanej marce i słynący z dobrej kuchni od lat. Klimatyczne wnętrze odrestaurowanego budynku przyciągające już samym wyglądem. Restauracja składa się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni 300 m2. W pełni wyposażona kuchnia w urządzenia gastronomiczne i sprzęt kuchenny oraz sale konsumpcyjne z pełnym wystrojem. Restauracja posiada ogród letni oraz miejsca parkingowe dla klientów. Budynek posadowiony na działce o łącznej powierzchni 567 m2. Obiekt znajduje się w miejscu, wokół którego powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, co na pewno wpłynie na wzrost klienteli lokalu. Budynek jest pod nadzorem konserwatorski dzięki czemu możemy skorzystać z nowej ulgi podatkowej na zabytki, która zaczęła funkcjonować od początku 2022 roku.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Taras