Loading map...

Lokal starówka „Bulvar”

ul. Bednarska, Elbląg,
4 050 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 90,32 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia lokal handlowo – usługowy w nowo powstałej inwestycji Bulvar na starym mieście w Elblągu. Nieruchomość zlokalizowana na parterze z bezpośrednim wejściem oraz dużą, przeszkloną witryną od ulicy. Lokal o powierzchni 90,32 m2 składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia sanitarnego oraz toalety. Chodnik przed lokalem do dyspozycji najemcy. Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokal przestrzenny o wysokości 3,5 m. Koszt najmu 4050 zł plus miesięczne opłaty dla zarządcy oraz opłaty za energię elektryczną według zużycia. Lokal w otoczeniu licznych restauracji, sklepów oraz obiektów zabytkowych. W niedalekiej odległości znajduje się Galeria El, Muzeum, Bulwar Zygmunta Augusta wzdłuż rzeki Elbląg, fontanna oraz Biblioteka główna.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień