Ładowanie mapy ...

Siedlisko z potencjałem

Marwica,
250 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 4 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 160 m²
  • 1,562 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Marwica o powierzchni ok. 160 m2. Do nieruchomości przynależą dwie działki o łącznej powierzchni 5,666 m2. Dom składa się z trzech poziomów.

Poziom – 1 to pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok. 46 m2, które posiada bezpośrednie wejście od podwórza z tyłu domu.

Poziom 0 to część mieszkalna z wejściem głównym od frontu budynku o łącznej powierzchni ok. 90 m2

Poziom 1 to poddasze użytkowe o powierzchni ok. 70 m2 (po podłodze ok. 110 m2)

Nieruchomość została całkowicie oczyszczona, wymieniono stolarkę okienną i przygotowano do pełnej odbudowy. Budynek z dużym potencjałem w sielankowym klimacie wsi. Wzdłuż działki przepływa rzeczka, dogodny dojazd z drogi głównej. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób poszukujących enklawy ciszy i spokoju w otoczeniu krajobrazu polskiej wsi. W odległości 3 km przepływa Szlak Kanału Elbląskiego z pochylnią Jelenie oraz Całuny. W okolicy znajdziemy również sklepy spożywcze, kościół oraz przystań dla statków. Jeśli szukasz siedliska dla siebie i swojej rodziny to ta oferta może Cie zainteresować.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień

Plany pięter